sobota, styczeń 28, 2023
TRZECI ZIMOWY TRANSFER STAŁ SIĘ FAKTEM !

Tuż po przybyciu do Olszyńskiego Klubu Pawła Modzelewskiego oraz Marka Kowalczyka  biało niebiesko zielonych tej zimy na zasadzie transferu definitywnego wzmocni również Łukasz "MISIEK" Misiurek Popularny "MISIEK" to wychowanek Łużyc Lubań, w swojej przygodzie z piłką występował w takich klubach jak: Granica Bogatynia, Chrobry Nowogrodziec, Piast Zawidów oraz ost. LZS Łazek Pisarzowice. Łukasz wystepować może zarówno w obronie jak i w środku pomocy. Mamy nadzieję że dzięki swojemu doświadczeniu pomoże Olszy w uzyskiwaniu dobrych wyników.

Za nami koniec rundy jesiennej sezonu 2020/21 w której z pewnością nie brakowało emocji na A klasowych boiskach.

Przed państwem prezentujemy garść statystyk:

- Biało niebiescy na pólmetku ligi zajmują 6 miejsce

- Najlepszym strzelcem w drużynie Olszyny jak i całej A klasy (gr.II) jest Marek WIEDRO

W ostatnim meczu rundy jesiennej biało niebiescy pewnie pokonali na własnym boisku Łazek Pisarzowice 4:1 ! Choć do przerwy pachniało sensacją bowiem wynik był remisowy (1:1) to w drugiej połowie miejscowi stanęli na wysokości zadania zgarniając jakże ważny komplet punktów! Brawo Olsza ! Bramki dla Olszy strzelali: Marek WIEDRO x2, Marek KUREC oraz Szymon FEDOROWICZ (bramkarz)

Biało niebiescy w 13 kolejce "Alniko" A klasy podejmowali na Olszyńskiej Marakanie 13-ty w tabeli zespół z Miłoszowa. W pierwszej połowie goście dzielnie walczyli dzięki czemu do szatni schodzili przy remisie 3:3. W drugiej połowie Olszyniacy starali się zmienić wynik meczu ale to Granica dzielnie się broniła rozbijając ataki gospodarzy i licząc na grę z kontry mając w przodzie szybkiego Piotrka Hejdę. Przełomowy moment nastąpił w około 70 minucie meczu, kiedy to bramką z rzutu karnego na prowadzenie Olszę wyprowadził bramkostrzelny WIEDRO ! ⚽️ Ale to nie był koniec ! Bowiem w końcówce meczu dzieła zniszczenia dokonał Marek KUREC, który mocnym strzałem pod poprzeczkę przypieczętował zwycięstwo Olszy nad dzielnie broniącym się Miłoszowem ! OLSZA - Granica 5:3 (3:3) Bramki dla Olszy strzelali: Marek KUREC x2, Marek WIEDRO x2 oraz Mateusz FEDOROWICZ

IX Kolejka "Alniko" A Klasy (Gr.II) 👏 // Granica Bogatynia - OLSZA OLSZYNA ⚽️ // Sobota (03.10.20) 🗓 // Godzina 15:00 🕒 // Sędziuje: Kacper AFTYKA 🗣 // Boisko W Bogatyni 🏟 // A Wy Jaki Wynik Obstawiacie ?? 🤔 Zapraszamy Wszystkich Na Mecz ! 📣 #razemzOlszą#

W minionej kolejce na Olszyńskiej Marakanie doszło do ciekawego pojedynku. Olszyniacy na własnym boisku przy licznie zgromadzonych kibicach podejmowali młodą i ambitną ekipę z Kościelnika. Co prawda do przerwy biało niebiescy prowadzili 1:0 po bramce Rafała MACIOSZCZYKA, to druga połowa wyglądała zgoła odmiennie, bowiem po dwóch błedach w defensywie Olszy, "Kościelni" wyszli na prowadzenie i tego prowadzenia nie oddali już do końca meczu. Niestety po tej przegranej podopieczni Marcina Markowskiego spadają z 7 na 9 m-ce 👇 Miejmy nadzieję że wnioski zostaną szybko wyciągnięte i w następnym meczu Olsza pokaże charakter i zdobędzie komplet 3 pkt. OLSZA - LZS 1:2 (1:0)

🤝⚽️🔥 // VIII Kolejka "Alniko" A Klasy (Gr.II) 👏 // OLSZA OLSZYNA - LZS Kościelnik ⚽️ // Niedziela (27.09.20) 🗓 // Godzina 15:00 🕒 // Sędziuje: Waldemar SOCHA 🗣 // Olszyńska Marakana 🏟 // A Wy Jaki Wynik Obstawiacie ?? 🤔 Zapraszamy Wszystkich Na Mecz !!! 📣 #razemzOlszą# 🔥 🤍💙💚

W minioną Sobotę biało niebiescy wybrali się do Studnisk na spotkanie z miejscowymi Błękitnymi. Olszyniacy nie najlepiej będą wspominać ten wyjazd, bowiem musieli uznać wyższość gospodarzy ulegając tym samym 3:0. Błękitni - OLSZA 3:0 (0:0) ! Po tym spotkaniu po VII kolejkach podopieczni Marcina Markowskiego zajmują 7 miejsce ze stratą 6 pkt. Do lidera z Radzimowa.

Biało niebiescy w Niedzielne popołudnie przy licznie zgromadzonych kibicach na Olszyńskiej Marakanie, podejmowali Cosmos Radzimów. Po meczu walki i dogodnych sytuacjach z obu stron Olszyniacy niestety musieli uznać wyższość rywala ulegając 2:0. Jest to druga porażka z rzędu podopiecznych Marcina Markowskiego. Za tydzień w Niedzielę kolejne emocje na Marakanie, tym razem przyjeżdzają goście z Ręczyna. Miejmy nadzieję że tym razem biało niebiescy przełamią passę porażek. OLSZA - Cosmos 0:2 (0:0)

Po dwóch porażkach z rzędu ( z Zawidowem oraz Radzimowem ) biało niebiescy w ramach VI kolejki rozbili na Olszyńskiej Marakanie gości z Ręczyna 9:0 !!! Gdyby Olszyniacy byli skuteczniejsi pod bramką przyjezdnych wynik mógł by paść rekordowy 🙆‍♂️ Bramki dla Olszy strzelali: Marek WIEDRO x3, Marek KUREC x2, Tomasz KUSIAKIEWICZ x2, Jędrzej KOMAN oraz bramka samob. 👏 OLSZA - LECH 9:0 (5:0) !